Contact

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Intercultural Solutions LLC

loading map - please wait...

Intercultural Solutions LLC 56.949214, 24.118592 Intercultural Solutions LLC 5th Floor, 11-501 Merkela Street, LV-1050

Our office is located in the very heart of the European capital of culture Riga (Latvia) on 11 Merkela street. You can also contact our representatives in Spain, Madrid, and UK, London.

Our office opening hours: Monday – Friday, 9.00 am - 6.00 pm.
We accept orders and enquiries 24/7.

In case of an urgent work or enquiry you can call us on +34 633 080 0009  or +371 2 700 16 17 or email us to info@intercultural-solutions.eu.

Contact languages - Latvian, Russian, Spanish, French or English. Skype: intercultural-solutions.

 

 

Click here to submit your review.


Submit your review
* Required Field

English courses, USA

Aug 19, 2014 by Evita Zīle, Northern Virginia Community College, USA

Uzsāku angļu valodas kursus, jo vēlējos sagatavoties 12. klases angļu valodas eksāmenam Latvijā. Kursa laikā apguvu un atkārtoju visu no pašiem pamatiem - gramatiku, lasīšanu, rakstīšanu un ievērojami palielināju arī savu vārdu krājumu. Pateicoties šim kursam, es veiksmīgi noliku eksāmenu 12. klasē un iestājos Northern Virginia Community koledžā, ASV, kur man šīs zināšanas pašlaik ļoti noder.
Uzskatu, ka iemācījos ļoti daudz. Nodarbības bija interesantas, un man bija prieks par šim stundām un tik jauku pasniedzēju. Es noteikti ieteiktu Intercultural Solutions arī citiem.


Translation Services & Legal Certification

Aug 13, 2014 by Gerardo Cardenas

Wonderful service!
This is NOT an average unfriendly impolite Latvian service. I previously called 3 other translation agencies where they could not give me a certain price, and the price they told me was on the sky, and as usual moody and without any service spirit, just information to compare...
BUT !
At Intercultural Solutions they answered to all of my doubts, provided an immediate price quote, advised me on what type of certification would be more suitable for the translation to be submitted abroad (if by notary or agency etc.). A very professional, on time delivered work adjusted to my personal time limits. They gave me a discount for the quantity of documens, a discount for repetitive text, and they even welcomed me with cookies, chocolates, coffee, tea, and most importantly with a friendly smile ;)
I definitely recommend this translation agency and I would use it again if needed. I am completely satisfied with their services.


IELTS Preparation Course

Aug 13, 2014 by Eva Mozule, Aarhus University, Denmark

Uzsāku kursus, jo bija nepieciešams ātrā laikā atsvaidzināt angļu valodas gramatikas zināšanas un iegūt informāciju par IELTS pārbaudījuma struktūru un prasībām, precīzāk, veiksmīgāku to izpildi. Lai gan sadarbība ar pasniedzēju ilga tikai mēnesi, tā laikā sasniedzu vēlamo rezultātu. Ievēroju, ka izteikšanās un rakstības spējas ir ievērojami uzlabojušās. Par to jāpateicas Marijai, kura bija ieinteresēta manu valodas prasmju paaugstināšanā, lieliski spēja piemeklēt atbilstošus mācību materiālus, lai uz eksāmenu dotos ar pārliecību par savām iemaņām un kompetenci. Mans IELTS eksāmena rezultāts bija 7,5, kas nodrošināja man iespēju studēt Arhusas Universitātē Dānijā. Bez šīm nodarbībām man tas nebūtu izdevies. Sirsnīgs paldies! :)


Urgent Translation Services

Aug 13, 2014 by Tatjana Kuznecova, BTA Insurance Company” SE, vecākā apdrošināšanas speciāliste

Хотела поблагодарить Intercultural Solutions за очень высококачественную и быструю работу – перевод на английский язык и редактирование магистерской работы об Управлении предпринимательской деятельностью. Перевод был выполнен в короткий срок и в удобной форме. Благодаря Вашей отзывчивости и качеству, я смогла успешно и вовремя защитить свою магистерскую работу.


IELTS preparation course

Aug 13, 2014 by Linda Elena Zālīte, Aarhus University, Denmark

Manā priekšā bija izaicinājums- sagatavoties IELTS angļu valodas eksāmenam viena mēneša laikā. Līmenis ir augsts, eksāmens ir grūts, tādēļ nolēmu meklēt palīdzību pie privātskolotājas. Ar Marias Kiselovas palīdzību izdevās ne tikai iegūt nepieciešamo punktu skaitu, bet vēl iegūt labāku rezultātu nekā biju gaidījusi (7.0). Ļoti iepriecināja skolotājas strukturizētā pieeja mācību procesam. Katrai nodarbībai bija sagatavots darba plāns, materiāli, ar kuriem strādāt, katra tēma tika apskatīta daudzpusīgi un ļoti uztverami izskaidrota. Tā pat Maria bija tik laipna un vienmēr sagatavoja man interesējošus mācību materiālus, pēc mana lūguma apskatīja ar mācību vielu nesaistītus darbus un neatteica steidzami iztulkot dokumentus. Jāsaka liels paldies par nepiespiesto gaisotni, patīkamo atmosfēru un iespēju piepildīt savu dzīves sapni - studēt universitātē Dānijā. Bija liels prieks mācīties, un jau tagad zinu, ka mūsu sadarbība nebeigsies.


Intercultural Solutions Merķeļa iela 11-501 Rīga , LV-1015 Latvia 5.0 5.0 15 15 Vēlējos atsvaidzināt savas angļu valodas prasmes un pēc kolēģu ieteikuma sāku apmeklēt individuālās nodarbības šajā skolā. Paldies pasniedzējai par sirsnību, ļauj
Page:
12

Captcha:
11 + 7 =